Clearblue cyfrowy zaawansowany test owulacyjny DUAL - często zadawane pytania

 

1. Jak działa test owulacyjny Clearblue Advanced Digital?

Test wykorzystuje zaawansowaną technologię do śledzenia dwóch kluczowych hormonów płodności: estrogenów i hormonu luteinizującego (LH). Kiedy wykryty zostaje wzrost poziomu estrogenów, wskazuje to na wysoką płodność, a wykrycie skoku LH wskazuje na szczyt płodności.

2. Kiedy powinnam zacząć testować?

Aby ustalić odpowiedni dzień rozpoczęcia testowania, musisz znać długość swojego cyklu menstruacyjnego. Na podstawie tej informacji możesz określić najlepszy dzień do rozpoczęcia testów, zazwyczaj jest to kilka dni przed oczekiwanym dniem owulacji.

3. Co oznaczają różne wyniki testu?

Wynik "Niska Płodność" oznacza małą szansę na zajście w ciążę, "Wysoka Płodność" oznacza zwiększoną szansę, a "Szczyt Płodności" wskazuje na najlepszy moment do próby zajścia w ciążę.

4. Czy test jest dokładny?

Test owulacyjny Clearblue Advanced Digital jest ponad 99% dokładny w wykrywaniu skoku LH, który jest wskaźnikiem zbliżającej się owulacji.

5. Co robić, jeśli nie zaobserwuję wysokiej płodności?

Jeśli nie zauważysz dni o wysokiej płodności, może to oznaczać, że w tym cyklu poziom estrogenów nie był wystarczająco wysoki, aby go wykryć, lub że zmiany hormonalne wystąpiły bardzo blisko siebie.

6. Czy istnieją jakieś warunki, które mogą wpływać na wyniki testu?

Tak, warunki takie jak ciąża, niedawna ciąża, menopauza, zaburzenia czynności wątroby i nerek, czy zespół policystycznych jajników (PCOS) mogą prowadzić do mylnych wyników.

7. Czytnik wykrył najwyższy poziom hormonu LH. Co teraz?

W momencie wykrycia przez czytnik najwyższego poziomu hormonu luteinizującego (LH), symbol „uśmiechnięta buźka” będzie wyświetlany przez około 48h. Czytnik wskazuje najlepszy moment do próby zajścia w ciążę. W tym czasie nie wykonujemy żadnych dodatkowych testów. Kolejne testy przeprowadzamy w następnym cyklu.

Polecane produkty

CLEARBLUE cyfrowy test owulacyjny DUAL 10szt. +4p

CLEARBLUE cyfrowy test owulacyjny DUAL 10szt. +4p

Clearblue cyfrowy test owulacyjny z podwójnym wskaźnikiem hormonu 10szt + 2 testy ciążowe paskowe OneStep + 2 testy owulacyjne paskowe AIDE ...
CLEARBLUE cyfrowy test owulacyjny DUAL 20szt. +4p

CLEARBLUE cyfrowy test owulacyjny DUAL 20szt. +4p

Clearblue cyfrowy test owulacyjny z podwójnym wskaźnikiem hormonu 20szt + 2 testy ciążowe paskowe OneStep + 2 testy owulacyjne paskowe AIDE ...
CLEARBLUE pałeczki testowe owulacyjne DUAL 10szt.

CLEARBLUE pałeczki testowe owulacyjne DUAL 10szt.

Clearblue pałeczki testowe owulacyjne z podwójnym wskaźnikiem hormonu (10 szt.) do użycia z czytnikiem cyfrowym owulacyjnym CLEARBLUE z podw...