Informacje prawne

Sklep internetowy TIME4BABY.pl jest własnością firmy PRUSKO.pl z siedzibą w Prudniku, przy ul. Józefa Wybickiego 9a. Ceny oferowanych produktów stanowią wiążącą ofertę handlową (wyłączając ewidentne błędy systemowe) na dzień zawarcia umowy sprzedaży przez złożenie zamówienia przez stronę internetową TIME4BABY.pl. Właściciel serwisu, firma PRUSKO.pl dokłada wszelkich starań aby publikowane w serwisie informacje TIME4BABY.pl były możliwie najdokładniejsze i aktualne.

Informacje zamieszczone w sklepie internetowym TIME4BABY.pl są chronione prawem autorskim. Znaki handlowe oraz logotypy prezentowane w sklepie TIME4BABY.pl sa chronione prawem handlowym, a ich użycie bez odpowiedniej zgody jest zabronione. Powielanie, tłumaczenie, wprowadzanie do pamięci, przetwarzanie na inne media elektroniczne jest zabronione. Kopiowanie i użytkowanie również we fragmentach - jest dozwolone jedynie po uzyskaniu zezwolenia od firmy PRUSKO.pl.

Treść i struktura strony internetowej TIME4BABY.pl chronione są prawem autorskim. Powielanie informacji, wykorzystanie tekstów w całości lub jego fragmentów bądź materiałów graficznych, wymaga wcześniejszej pisemnej zgody. Prawo do publikacji i powielania przysługuje wyłącznie firmie PRUSKO.pl. Wszelkie zastrzeżone nazwy i loga firm, pojawiających się w materiałach udostępnianych przez sklep TIME4BABY.pl zostały użyte wyłącznie w celu ich identyfikacji.