CLEARBLUE pałeczki testowe owulacyjne DUAL 10szt.

 • Sprzedano: 440 szt.
 • Producent: Procter & Gamble GmbH
 • Dostępność: w magazynie w magazynie

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 129,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 24h
 • szt.
 • 124,00 zł
Clearblue pałeczki testowe owulacyjne z podwójnym wskaźnikiem hormonu (10 szt.) do użycia z czytnikiem cyfrowym owulacyjnym CLEARBLUE z podwójnym wskaźnikiem hormonu (UWAGA: oferta przeznaczona dla osób posiadających już czytnik Clearblue (fioletowy). Przedmiotem oferty są tylko pałeczki testowe. Pałeczki testowe wraz z czytnikiem dostępne w ramach odrębnej oferty w kategorii: Clearblue/testy owulacyjne).

Zdjęcie opakowania CLEARBLUE jest jedynie zdjęciem poglądowym w celu identyfikacji produktu.

Dlaczego Clearblue cyfrowy test owulacyjny z podwójnym wskaźnikiem hormonu?

Clearblue cyfrowy test owulacyjny z podwójnym wskaźnikiem hormonu (10szt. w opakowaniu) identyfikuje cztery najbardziej płodne dni z cyklu kobiety – czyli 2 dni więcej aniżeli inne dostępne na rynku testy owulacyjne. Daje to możliwość skutecznego zaplanowania stosunku z partnerem co w efekcie zwiększa szanse na zajście w ciążę.
Jest dwukrotnie skuteczniejszy aniżeli klasyczna metoda kalendarzykowa. Ponad 99% skuteczności w wykrywaniu wzrostu hormonu LH (hormon luteinizujący).

W jaki sposób działa Clearblue cyfrowy test owulacyjny z podwójnym wskaźnikiem hormonu?

Clearblue cyfrowy test owulacyjny oprócz hormonu LH (hormon luteinizujący) wskazuje również poziom estrogenów i dlatego wskazuje większy zakres dni płodnych podczas danego cyklu. Powyższa funkcja testu owulacyjnego Clearblue z podwójnym wskaźnikiem hormonu w sposób znaczący wyróżnia go spośród pozostałych testów owulacyjnych dostępnych na rynku. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii test owulacyjny Clearblue dostosowuje się do indywidualnego charakteru hormonów. Gdy wyświetlacz wskazuje uśmiechniętą buźkę to oznacza że jest to najlepszy moment na poczęcie. Czytnik nie jest przedmiotem oferty. Pałeczki testowe wraz z czytnikiem dostępne są w odrębnej ofercie.

W jaki sposób używa się cyfrowego testu Clearblue?

1. Przed przystąpieniem do badania musisz ustalić długość swojego cyklu – od pierwszego dnia miesiączki do dnia przed rozpoczęciem kolejnej miesiączki (rozpoczęcie kolejnego cyklu). Długość twojego cyklu to liczba tych dni.

2. Test wykonuje się wtedy gdy zostanie wyświetlony symbol „Test gotowy – Test Ready”. Należy zanurzyć pasek testowy w czystej próbce moczu przez 15 sekund (zaleca się aby test był wykonywany przy użyciu próbki pierwszego porannego moczu). Końcówkę chłonną testu należy zawsze trzymać do dołu. Symbol „Test gotowy – Test Ready” zacznie migać po około 1min., wskazując że test funkcjonuje.

3. Po około 5min. na wyświetlaczu pojawi się wynik który należy interpretować następująco:
 • puste kółko – niska płodność – prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest małe,
 • migająca buźka – wysoka szansa zajścia w ciążę
 • świecąca buźka – najbardziej płodny okres przez najbliższe dwa dni – najwyższa szansa zajścia w ciążę.

Dodatkowe informacje

Przedmiotem oferty są CLEARBLUE pałeczki testowe owulacyjne 10szt. do użycia z czytnikiem cyfrowym CLEARBLUE z podwójnym wskaźnikiem hormonu.Czytnik nie jest przedmiotem oferty. Pałeczki testowe wraz z czytnikiem dostępne są w odrębnej ofercie.

Zdjęcie opakowania CLEARBLUE jest jedynie zdjęciem poglądowym w celu identyfikacji produktu.

Nie używaj ponownie testu. Każdy test może być użyty tylko raz.

Produkt nowy. Każdy test znajduje jest w odrębnym szczelnym opakowaniu. W zestawie znajduje się ulotka z instrukcją w j. polskim.

Więcej informacji o produkcie na stronie producenta: www.clearblue.com