Domowy test płodności DLA MĘŻCZYZN 2szt.

  • szt.
  • 59,00 zł
Zestaw do określenia ilości plemników w nasieniu zawierający dwa oddzielne testy.
Zgodny z aktualnymi wartościami referencyjnymi Światowej Organizacji Zdrowia WHO

Domowy test płodności dla mężczyzn 2szt. w jednym opakowaniu

Niniejszy zestaw służy do domowego sprawdzenia płodności mężczyzny poprzez określenie stężenia plemników w nasieniu (metoda kolometryczna).

Test wskazuje czy ilość plemników jest wystarczająco wysoka (powyżej 15 milionów/ml) aby w momencie owulacji po odbytym stosunku mogło dojść do zapłodnienia.

Niskie stężenie plemników oznacza, że zajście w ciążę jest mało prawdopodobne. W przypadku gdy wynik wskazuje na niskie stężenie należy skonsultować się z lekarzem, który może doradzić, jak wzmocnić i poprawić jakość nasienia oraz zwiększyć liczebność plemników.

Porównanie pola testowego A z polem referencyjnym B

Przy porównaniu pola testowego A z kolorem referencyjnym B (aktualna wartość referencyjna Światowej Organizacji Zdrowia WHO to: 15 milionów/ml) można rozpoznać, że jeśli zabarwienie pola testowego A jest jaśniejsze od zabarwienia pola testowego B to liczba plemników jest niska, jeśli zaś zabarwienie pola A jest ciemniejsze od zabarwienia pola B wtedy liczba plemników prawidłowa.

Dodatkowe informacje

W zestawie znajdują się 2szt. testu.
Nie używaj ponownie testu. Każdy test może być użyty tylko jeden raz.
Produkt nowy, oryginalnie zapakowany. W opakowaniu znajduje się ulotka z instrukcją obsługi w j. angielskim. Do zestawu dołączona jest również ulotka z instrukcją w j. polskim.
Produkt posiada certyfikat CE