Weleda MAMA olejek do masażu miejsc intymnych 50ml

  • szt.
  • 69,00 zł 59,00 zł
  • Niedostępny
Olejek Weleda MAMA do masażu miejsc intymnych przygotowuje ciało kobiety do porodu.

Produkt polecany przez specjalistów

Olejek regularnie stosowany przygotowuje tkanki krocza do porodu, wzmacnia jego elastyczność i działa ochronnie dzięki czemu można uniknąć zabiegu nacięcia. Dzięki połączeniu łagodnego olejku migdałowego i bogatego w witaminę E olejku z kiełków pszenicy masaż z użyciem olejku Weleda MAMA poprawia ukrwienie, działa rozluźniająco i wspomaga elastyczność. Łagodna mieszanka naturalnych olejków eterycznych jest dostosowana do wrażliwego obszaru. To specjalnie stworzony naturalny produkt pielęgnacyjny polecany przez specjalistów.

Olejek do masażu miejsc intymnych należy stosować regularnie od 34 tygodnia ciąży.

Bardzo dobrze tolerowany przez skórę nadwrażliwą co zostało potwierdzone dermatologicznie.

Olejek Weleda MAMA wyłącznie z naturalnych składników.

Nie zawiera syntetycznych substancji barwiących, zapachowych oraz konserwujących ani surowców na bazie olejów mineralnych.

Sposób użycia:

Masaż miejsc intymnych należy przeprowadzać 3-4 razy w tygodniu (średnio co drugi dzień) i powinien on trwać każdorazowo od 5 do 10 minut. Przed rozpoczęciem masażu należy pamiętać o skorzystaniu z toalety oraz dokładnej higienie miejsc intymnych oraz dłoni, zwracając szczególną uwagę na przestrzenie pod paznokciami. Okolicę krocza należy masować do momentu, gdy pojawi się uczucie delikatnego mrowienia. Po zakończeniu masażu resztki olejku z okolicy krocza należy zmyć ciepłą wodą.

Produkt został pozytywnie oceniony przez „Öko-Test”

Pojemność: 50 ml