CLEARBLUE testy owulacyjne i ciążowe 20+4 +4p

  • Sprzedano: 304 szt.
  • Producent: Procter & Gamble GmbH
  • Dostępność: w magazynie w magazynie

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 219,00 zł brutto
  • Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 259,00 zł 249,00 zł
Clearblue testy owulacyjne 20szt. i testy ciążowe 4szt. (24szt. w opak.) do użycia tylko i wyłącznie z zaawansowanym monitorem płodności Clearblue + 2 testy ciążowe paskowe OneStep + 2 testy owulacyjne paskowe AIDE OneStep

Clearblue zestaw testów 20+4 do użycia z zaawansowanym monitorem płodności Clearblue (opakowanie zawiera: 24 szt.) składa się z 20 sztuk cyfrowych testów owulacyjnych oraz dodatkowo 4 sztuk testów ciążowych Clearblue.

Clearblue cyfrowy test owulacyjny zawiera podwójny wskaźnik hormonu (LH oraz estrogenu) co pozwala na zidentyfikowanie 4 najbardziej płodnych dni w trakcie całego cyklu menstruacyjnego kobiety. Takie rozwiązanie efektywnie zwiększa szanse na zajście w ciąże.
Clearblue cyfrowy test ciążowy jest jedynym urządzeniem, które w sposób niezawodny jest w stanie określić dokładny termin poczęcia (nawet kilka tygodni wstecz). Jest wyjątkowo czuły i wykrywa ciążę nawet w jej wczesnych stadiach.

Dodatkowe informacje

Testy mogą być użyte tylko z monitorem płodności Clearblue (monitor płodności znajduje się w odrębnej ofercie)
Zestaw nie zawiera monitora płodności. Zaawansowany monitor płodności Clearblue znajduje się w odrębnej ofercie.
Produkt nowy, oryginalnie zapakowany. W opakowaniu znajduje się anglojęzyczna wersja instrukcji obsługi. Do zestawu dołączona jest również ulotka z instrukcją w j. polskim.
Więcej informacji o produkcie na stronie producenta (źródło: www.clearblue.com)

Dodatkowo otrzymujesz:

+2 testy paskowe owulacyjny AIDE OneStep o czułości 20 mIU/ml
+2 testy paskowe ciążowe OneStep o czułości 10 mIU/ml

Wysokiej jakości testy paskowe o optymalnej czułości. Produkt klasy PREMIUM. Testy nie są kompatybilne z czytnikami Clearblue.