CLEARBLUE cyfrowy test owulacyjny DUAL 10szt. +4p

 • Sprzedano: 932 szt.
 • Producent: Procter & Gamble GmbH
 • Dostępność: w magazynie w magazynie

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 129,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 24h
 • szt.
 • 149,00 zł 139,00 zł
Clearblue cyfrowy test owulacyjny z podwójnym wskaźnikiem hormonu 10szt + 2 testy ciążowe paskowe OneStep + 2 testy owulacyjne paskowe AIDE OneStep

Dlaczego Clearblue cyfrowy test owulacyjny z podwójnym wskaźnikiem hormonu?

Clearblue cyfrowy test owulacyjny z podwójnym wskaźnikiem hormonu (10szt. w opakowaniu) identyfikuje cztery najbardziej płodne dni z cyklu kobiety – czyli 2 dni więcej aniżeli inne dostępne na rynku testy owulacyjne. Daje to możliwość skutecznego zaplanowania stosunku z partnerem co w efekcie zwiększa szanse na zajście w ciążę.

Jest dwukrotnie skuteczniejszy aniżeli klasyczna metoda kalendarzykowa. Ponad 99% skuteczności w wykrywaniu wzrostu hormonu LH (hormon luteinizujący).

W jaki sposób działa Clearblue cyfrowy test owulacyjny z podwójnym wskaźnikiem hormonu?

Clearblue cyfrowy test owulacyjny oprócz hormonu LH (hormon luteinizujący) wskazuje również poziom estrogenów i dlatego wskazuje większy zakres dni płodnych podczas danego cyklu. Powyższa funkcja testu owulacyjnego Clearblue z podwójnym wskaźnikiem hormonu w sposób znaczący wyróżnia go spośród pozostałych testów owulacyjnych dostępnych na rynku. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii test owulacyjny Clearblue dostosowuje się do indywidualnego charakteru hormonów. Gdy wyświetlacz wskazuje uśmiechniętą buźkę to oznacza że jest to najlepszy moment na poczęcie.

W jaki sposób używa się cyfrowego testu Clearblue?

1. Przed przystąpieniem do badania musisz ustalić długość swojego cyklu – od pierwszego dnia miesiączki do dnia przed rozpoczęciem kolejnej miesiączki (rozpoczęcie kolejnego cyklu). Długość twojego cyklu to liczba tych dni.

2. Test wykonuje się wtedy gdy zostanie wyświetlony symbol „Test gotowy – Test Ready”. Należy zanurzyć pasek testowy w czystej próbce moczu przez 15 sekund (zaleca się aby test był wykonywany przy użyciu próbki pierwszego porannego moczu). Końcówkę chłonną testu należy zawsze trzymać do dołu. Symbol „Test gotowy – Test Ready” zacznie migać po około 1min., wskazując że test funkcjonuje.

3. Po około 5min. na wyświetlaczu pojawi się wynik który należy interpretować następująco:
 • puste kółko – niska płodność – prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest małe,
 • migająca buźka – wysoka szansa zajścia w ciążę
 • świecąca buźka – najbardziej płodny okres przez najbliższe dwa dni – najwyższa szansa zajścia w ciążę.

Dodatkowe informacje

Nie używaj ponownie testu. Każdy test może być użyty tylko raz.

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany. W opakowaniu znajduje się anglojęzyczna wersja instrukcji obsługi. Do zestawu dołączona jest również ulotka ze szczegółową instrukcją w j. polskim.

Więcej informacji o produkcie na stronie producenta: www.clearblue.com

Dodatkowo otrzymujesz:

+2 testy owulacyjny AIDE OneStep o czułości 20 mIU/ml
+2 testy ciążowe OneStep o czułości 10 mIU/ml