CLEARBLUE zaawansowany monitor płodności +4p

  • szt.
  • 459,00 zł
  • Niedostępny
Clearblue Monitor 2,0 jest jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń umożliwiających w warunkach domowych na dokładne określenie 4 najbardziej płodnych dni z cyklu kobiety, zwiększając szanse na naturalne zajście w ciąże nawet o 89%*.

Clearblue zaawansowany monitor płodności 2.0 z ekranem dotykowym (1szt.). Udowodnione zwiększenie szans na naturalną ciążę nawet o 89%*

Zaawansowany monitor płodności Clearblue jest jedynym monitorem, który śledzi i przechowuje informacje dotyczące płodności i ciąży. Monitor śledzi dokładnie poziom 2 kluczowych hormonów płodności (estrogenu oraz hormonu luteinizującego LH) oraz identyfikuje okres płodności w każdym cyklu, wskazując, kiedy szanse poczęcia są najwyższe (na kilka dni przed i podczas owulacji). Następnie można przeprowadzić test ciążowy, aby sprawdzić rezultat.

Podczas badań, kobiety korzystające z monitora płodności Clearblue miały prawie dwukrotnie większe szanse na zajście w ciążę w porównaniu z tymi, które nie korzystały z urządzenia.

Wskazuje zarówno wysokie jak i szczytowe dni płodności

Monitor odczytuje proste badanie moczu, w celu weryfikacji osobistego poziomu hormonów i jest przeznaczony do identyfikacji wysokich oraz szczytowych dni płodności. Urządzenie zapewnia dużo dokładniejszą weryfikację dni płodnych, niż w przypadku testów owulacyjnych LH, a co za tym idzie szanse na naturalną ciąże również znacznie wzrastają.

Łatwy w użyciu ekran dotykowy

Prosty ekran dotykowy wskazuje, w jakich dniach trzeba wykonać badanie moczu i w tym celu umożliwia ustawienie alarmu przypominającego. Na wyświetlaczu można również oznaczyć, datę odbycia stosunku oraz wyświetlić wszystkie osobiste informacje dotyczące płodności w okresie ostatnich 6 cykli miesiączkowych.

Osobisty stan codziennej płodności

Na podstawie poziomu hormonu z badania moczu, monitor pokaże Twój codzienny, osobisty stan płodności, w trzech wskazaniach: jako niski, wysoki lub szczytowy, co znacznie ułatwia planowanie i zmaksymalizowanie swoich szans na zajście w ciążę w sposób naturalny.

Wykonanie testu ciążowego przy użyciu monitora

Nowy zaawansowany monitor płodności Clearblue pozwala wykonać również testy ciążowe. Test można wykonać na 3 dni przed spodziewanym okresem. Monitor wskaże wyniki badań, dzięki czemu, można jeszcze szybciej dowiedzieć się o upragnionej ciąży.

Informacje dodatkowe

W zestawie otrzymujesz Clearblue zaawansowany monitor płodności 2.0 1szt., baterie 2 AA 1.5V
Produkt nowy, oryginalnie zapakowany. W opakowaniu znajduje się anglojęzyczna wersja instrukcji obsługi. Do zestawu dołączona jest również ulotka z instrukcją w j. polskim w wersji elektronicznej jako link do pobrania.
Clearblue testy owulacyjne 20szt. i testy ciążowe 4szt. (24szt. w opak.) przeznaczone do ww. monitora są przedmiotem odrębnej oferty.

* W ciągu dwóch pierwszych cykli użytkowania; badania na próbie 653 kobiet w USA (2007)
Więcej informacji o produkcie na stronie producenta (źródło: www.clearblue.com)

Dodatkowo otrzymujesz:

+2 testy owulacyjny AIDE OneStep o czułości 20 mIU/ml
+2 testy ciążowe OneStep o czułości 10 mIU/ml