CLEARBLUE cyfrowy test owulacyjny 10szt. +4p

 • Producent: Procter & Gamble GmbH
 • Dostępność: w magazynie w magazynie
  Czas realizacji: 24-48h
 • szt.
 • 99,00 zł 79,00 zł
Clearblue cyfrowy test owulacyjny 10 szt. + 2 testy ciążowe paskowe OneStep + 2 testy owulacyjne paskowe AIDE OneStep

Dlaczego Clearblue cyfrowy test owulacyjny?

CYFROWY test owulacji Clearblue wykrywa wzrost hormonu owulacyjnego LH na 24–36 godzin przed owulacją i określa 2 dni najlepsze na poczęcie w danym cyklu. Współżycie w tych 2 dniach daje największe szanse na poczęcie dziecka.

 • Jest w 99% skuteczny w zakresie wykrywania fali LH
 • Posiada unikatowy migający symbol, wskazujący na działanie testu
 • Podaje wynik w ciągu 3 minut

W jaki sposób działa Clearblue cyfrowy test owulacyjny?

CYFROWY test owulacji Clearblue to najskuteczniejszy domowy zestaw do badania owulacji. Podaje on wyraźne cyfrowe wyniki, dzięki czemu nie ma potrzeby interpretowania linii, oraz zawiera więcej patyczków testowych niż produkty innych marek, jest zarazem bardziej skutecznym w wykrywaniu fali LH.

Test owulacji Clearblue stosuje się raz dziennie o tej samej porze, około spodziewanego terminu wystąpienia fali LH. Test określa dni cyklu, w których poczęcie jest najbardziej prawdopodobne. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii test owulacyjny Clearblue dostosowuje się do indywidualnego charakteru hormonów. Gdy wyświetlacz wskazuje uśmiechniętą buźkę to oznacza że jest to najlepszy moment na poczęcie.

W jaki sposób używa się cyfrowego testu Clearblue?

1. Przed przystąpieniem do badania musisz ustalić długość swojego cyklu – od pierwszego dnia miesiączki do dnia przed rozpoczęciem kolejnej miesiączki (rozpoczęcie kolejnego cyklu). Długość twojego cyklu to liczba tych dni.

2. Test wykonuje się wtedy gdy zostanie wyświetlony symbol gotowości. Należy zanurzyć pasek testowy w czystej próbce moczu przez 15 sekund lub bezpośrednio w strumieniu moczu 5-7 sekund (zaleca się aby test był wykonywany przy użyciu próbki pierwszego porannego moczu). Końcówkę chłonną testu należy zawsze trzymać do dołu. Symbol gotowości zacznie migać po około 20-40 sekundach, wskazując że test funkcjonuje.

3. Po około 3 minutach na wyświetlaczu pojawi się wynik który należy interpretować następująco:

 • puste kółko – Jeśli Twój wynik to puste kółko, test nie wykrył u ciebie gwałtownego wzrostu hormonu LH. Przeprowadź test następnego dnia, korzystając z nowego testera.
 • świecąca buźka - jeśli Twój wynik to świecąca buźka, test wykrył u Ciebie gwałtowny wzrost hormonu, a ty weszłaś w swój najbardziej płodny okres. Współżyj w dowolnym momencie w ciągu następnych 48 godzin, by zmaksymalizować Twoje szanse zajścia w ciążę. Nie ma już potrzeby przeprowadzania dalszych testów w tym cyklu miesięcznym.

Dodatkowe informacje

Nie używaj ponownie testu. Każdy test może być użyty tylko raz.
Produkt nowy, oryginalnie zapakowany. W opakowaniu znajduje się anglojęzyczna (lub niemiecka w zależności od aktualnej dostawy) wersja instrukcji obsługi. Do zestawu dołączona jest również ulotka ze szczegółową instrukcją w j. polskim.

Więcej informacji o produkcie na stronie producenta: www.clearblue.com

Dodatkowo otrzymujesz:

+2 testy owulacyjny AIDE OneStep o czułości 20 mIU/ml
+2 testy ciążowe OneStep o czułości 10 mIU/ml